Elementmajade ehitamisel on palju eeliseid

Skandinaaviamaades on elementmajade ehitus väga populaarne ning see trend kogub hoogsalt tuure ka Eestis. Tegemist ei ole mingi moeasjaga, vaid sel meetodil on tavamajade püstitamise ees mitmeid kaalukaid eeliseid.

 

Elementmajade projekteerimine on väga paindlik
Elementmajade püstitamise puhul on klientidel sageli arusaam, justkui oleks tootjatehase poolt väljatöötatud lahendused nii-öelda kivisse raiutud ja nendesse muudatuste tegemine on võimatu.

See ei ole nii. Pingelise konkurentsi tingimustes toimetavad elementmajade tootjad on tänapäeval valmis tegema kõik selleks, et maja vastaks maksimaalselt sinu soovidele ja vajadustele. Nii saad koostöös tootjatehase arhitektiga kõik enda jaoks olulised muudatused projekti sisse viia.

Elementmaja oma projekti põhjal
Elementmaja tellides võid tootjatehase poolt väljatöötatud lahendused täielikult tähelepanuta jätta ning lasta oma maja koostada olemasoleva projekti põhjal.

Elementmaja rätsepatööna
Kui ükski tootjatehase lahendustest ei sobi ning puudub ka sobiv projekt, võid elementmaja tellida nii-öelda rätsepatööna. Võtate koos tootjatehase arhitektiga valge paberilehe ette ning koostate üheskoos isikupärase elementmaja, mida pole mitte kellelgi teisel.

Elementmajade püstitamine käib kiiresti
Elementmajade tootjatehases koostatud majakarbi paigaldus võtab aega keskmiselt nädala ning teine nädal kulub fermide ja katuse paigaldusele. Niisiis on sul kahe nädalaga püsti väljast viimistletud seintega maja, aknad-uksed ees ja katus peal. Kui majakarp on valmis, siis ei pea sa enam muretsema meie laiuskraadil tavapäraselt heitlike ilmade pärast ning saad muretult sisetööde kallale asuda.

Kui tavapärasel meetodil keskmise maja ehitamine kestab umbes kaheksa kuud, siis elementmaja võtmed saad kätte poole kiiremini ehk keskmiselt 3-4 kuuga.

Viispluss Ehitus on elementmaju püstitanud lisaks Eestile ka Skandinaaviamaades ning meil on olemas kõik vajalikud teadmised ja kogemused sulle mis tahes elementmaja püstitamiseks.

Elementmaja märksõnaks on kompromissitu kvaliteet
Lisaks elementmaja paigaldamise kiirusele on oluline ka tehases toodetud seinaelementide kvaliteet. Ei ole mingit kahtlust, et meistri töölaual olevat elementi on oluliselt lihtsam soojustada, aurutõket paigaldada või muid operatsioone läbi viia, kui teha sama tööd kusagil vihmast märjal redelil kõõludes.

Kvaliteedi tagamiseks on elementmajade tootjad sertifitseerinud oma tegevuse, mille üle toimub pidev ja põhjalik kontroll. Elementmajade tellijale tähendab see teadmist, et iga element, paigaldatud uks ja aken vastab kõikidele kehtestatud standarditele ning tagab maja muretu kasutamise pikkadeks aastateks.

Elementmaja ehitamine on lihtne ja toob meelerahu
Majaehitus algab sageli hinnapäringu saatmisest ehitusfirmadele ning enamasti eelistatakse kõige soodsama pakkumise teinud ettevõtet. Võib juhtuda nii, et kõige soodsama pakkumise teinud ettevõttesse ongi koondunud oma ala professionaalid ning soodne hind põhineb oma töö efektiivsel korraldamisel. Kui läheb aga teisiti ja kalli raha eest ostetud ehitusmaterjali panevad kuidagi moodi paika tõelised soss-sepad, siis lisaks rahale kulutad märkimisväärselt ka oma aega ja närve.

Elementmaja kasuks otsustades ei pea sa aastaks ümber kehastuma ei ehitusinseneriks, varustajaks, abitööliseks, koristajaks ega kellekski teiseks. Elementmaja tellides oled need tööd delegeerinud oma ala professionaalidele.

Küll aga võid enda jaoks kujundada meeldiva harjumuse pärast tööd oma uue kodu juurest läbi sõita, telefoniga paar pilti klõpsata ja siis end perega diivani peale või köögilaua taha mõnest netipoest uut sisustust välja valima seada.

Lisainformatsioon: 5623 0350, Kalmer Kasela

© Copyright 2019 OÜ Viispluss Ehitus