Maja ehitamise ja renoveerimisega kaasnevad tööd

Soovime sulle abiks olla kõikide maja ehitamise või renoveerimisega kaasnevate tööde tegemisel. Võimalik, et oskad haamrit hoida ja soovid ise oma renoveerimistöödega tegeleda ning seetõttu vajad üksnes ehitusmaterjale ning nende kohaletoimetamist. Palun väga.

Meil on pikaajaline koostöö nii ehitusmaterjalide tootjate kui vahendajatega ning seetõttu saame pakkuda sulle sageli hindasid, mida ehitustarvete poed ei paku ka kõige suuremate kampaaniate puhul. Lisaks on meil ka sobiv transport mis tahes kauba kohaletoimetamiseks igasse Eestimaa punkti.

Loomulikult oleme valmis enda kanda võtma iga ehitustöö, mis su elamises abikätt vajab.

 

Elektritööd usalda elektriku hoolde
Elekter on meie igapäevaelu lahutamatu osa ning sageli märkame selle olulisust alles siis, kui oleme sunnitud sellest elektrikatkestuse tõttu mõne päeva või tunni ilma olema.

Kui elektrisüsteem toimib korralikult ning seadmed on hooldatud, pole muretsemiseks põhjust ja nii võib sellest kõigest vaid rõõmu tunda. Kui lamp aga laes vilkuma hakkab ja lülitist või pistikust vahel imelikku lõhna tuleb, siis on põhjust muretsemiseks. Kui elektrisüsteemi hooldamisega hiljaks jääd, võid kaotada sõna otseses mõttes kõik.
Viispluss Ehitus on sul elektritööde teostamisel meelsasti abiks, kui oled oma uude majja toimivat ja läbimõeldud elektrisüsteemi loomas või olemasolevat renoveerimas.

Puistevill on suurepärane soojustusmaterjal
Puistevill sobib suurepäraselt põrandate, lagede ning vahelagede soojustamiseks. Lisaks tagab puistevilla kasutus piisava heliisolatsiooni ning hoiab eemal närilised.

Puistevilla tööstuslik paigaldus võtab aega vaid mõne tunni ning võimaldab puistevilla eriti efektiivselt kasutada. Puhuriga paigaldatud puistevill laotub pinnale eriti tihedalt ning tagab seeläbi hea soojapidavuse. Meie tootevalikusse kuuluvad klaasvill, tselluvill ja kivivill. Seinte ja fassaadide soojustamiseks sobib suurepäraselt märgvill paigaldus.

Puistevilla saad käsitsi edukalt ka ise paigaldada. Selleks telli meilt sobivas koguses tihedalt kottidesse pakitud puistevilla ning laota see soojustamist vajavale pinnale näiteks rehaga laiali.

Igast ruumist on võimalik saun või pesuruum teha
Tänapäevaste ehitusmaterjalidega võib imet teha. Kõige sagedamini pääsevad nende suurepärased omadused mõjule ekstreemsetes kasutustingimustes nagu näiteks saunad või pesuruumid.

Kui tunned vajadust lisapesuruumi või sauna järele, siis oskame sulle ehituspartneriks soovitada vaid iseennast. Vajadusel toome sulle kohale vaid vajalikud ehitusmaterjalid ja anname nõu nende professionaalseks kasutamiseks. Teisel juhul paneme need oma kauaaegsetele kogemustele tuginedes paika ning anname tehtud töödele garantii kaks aastat.

Terrasse ehitatakse järjest enam
Vaatamata lühikesele suvele kasvab aasta-aastalt inimeste huvi terrasside ehitamise vastu. Terrass on suurepärane koht suveõhtu nautimiseks ning kuna selle ehitus ei ole sugugi mitte keeruline ega kallis, võetaksegi see samm sagedasti ette.

Kõige õigem on meiega ühendust võtta juba siis, kui terrassi loomise mõte peas idanema on hakanud. Oskame sulle oma kauaaegsetele kogemustele tuginedes kindlasti head nõu anda, kuhu suunda terrass rajada ja kuidas või kas üldse see maja konstruktsiooniga siduda? Otsustamist vajavaid küsimusi on terrassi ehituse puhul veel teisigi nagu näiteks varikatuse ehitamine, grillimiskoha rajamine, terrassimööbli mõistlik paigutus jne.

Võta meiega ühendust ja mõtleme asja üheskoos läbi.

Sageli tuleb uue ehitamist alustada vana lammutamisest
Kui pead uue ehitamist alustama vana lammutamisest ning selle töö juures abikäsi vajad, siis oleme alati valmis sulle abiks olema. Viispluss Ehitusel on olemas vajalik tehnika ja seadmed nii objekti lammutamiseks kui ehitusjäätmete äraveoks.

Kui oskad oma aega ja ohutust hinnata, siis on mõistlik lasta ka lammutustööd meie meestel ära teha. Saada meile lihtsalt objekti foto ning selle asukoht ning saadame sulle hinnapakkumise selle lammutamiseks ja ehitusjäätmete utiliseerimiseks.

Dokumendid peavad korras olema
Maja ehitamisel ning mõnel puhul ka vana lammutamisel on mitmeid tegevusi, mis vajavad erinevate institutsioonide kooskõlastust. Isegi siis, kui tööd lähevad libedalt ja tekib kirg iga päevaga üha rohkem ära teha, on mõistlik paberid korras hoida.

Dokumentide haldamises ei ole midagi keerulist, kui oled vähemalt korra või paar neid pabereid täitnud ja tead, kuidas ja kust neile kooskõlastusi taotleda. Kui sa ei soovi selle paberimajandusega tegeleda, siis hoiame vajalikud dokumendid meelsasti sinu eest korras.

Omaniku järelevalveteenus on aina populaarsem
Omaniku järelevalveteenuse kasutamine on hea võimalus meelerahu loomiseks. Järelvalveteenus on täiendav garantii, et kõik tööd sinu maja juures saavad tehtud nii nagu peab. Kui oled juba käed löönud mõne ehitusfirmaga ning tööd peagi lahti lähevad, leiame sulle kindlasti litsentseeritud järelevalvespetsialisti, kes su ehitusmeestel silma peal hoiab.

Loomulikult võid järelevalveteenuse tellida ka meie töö ehitusnõuetele vastavuse kontrollimiseks. Kooskõlastame järelevalvespetsialistiga oma tööde valmimise etapid ning näitame meelsasti talle ette kõik konstruktsiooni sõlmed.

Lisainformatsioon: 5623 0350, Kalmer Kasela

© Copyright 2019 OÜ Viispluss Ehitus