Ehitusteenuste puhul on kogemustel kulla hind

Kui juuksur peaks oma töös liiga hoogu minema, siis pole sellest suurt lugu – nädala-paari pärast on kõik jälle nii nagu enne ja järgmisel korral lähed lihtsalt mõne teise juuksuri juurde.

Ehitusteenuste puhul võib töö tulemus esialgu isegi meeldida ent kui maja konstruktsiooni on lohakusest või kogemuste puudumisest jäänud näiteks mõni külmasild või pole tagatud piisavat tuulutust, siis on põhjust juba õige pea hoone renoveerimise peale mõtlema hakata. Ei aita siin ka tehtud töödele antud mõneaastane garantii, sest selle aja jooksul ei pruugi vead veel välja paistma hakata.

Viispluss Ehituse meistrimeestel on kuni 40 aasta pikkune ehituskogemus Eestis ja Skandinaavias. Oleme ehitanud kümneid ja kümneid maju väga erineva pinnasega kruntidele. Erinevad on olnud tellijate soovid, hoonete arhitektuursed lahendused ja ehitusmaterjalid. Iga töö on muutnud meid kogemuse võrra rikkamaks ning oleme meeleldi nõus kõiki neid sinu töö puhul kasutama.

  • EHITUSTÖÖDE TELLIMINE PEATÖÖVÕTUNA

   Oma kodu või mõne muu suurema ehitusprojekti elluviimisel tuleb otsustada, millist töövõtu korraldust oma maja ehitamisel kasutada?Õnneks ei ole valiku tegemine väga raske, sest valida on kahe variandi vahel. Kas peatöövõttu pakkuv ehitaja või leida erinevatele ehitustöödele ise vastava valdkonna töövõtjad, olles seeläbi ehituse projektijuhi rollis?

  • SEINTE PÜSTITAMINE

   Maja seinte põhiline funktsioon on hoida soe sees ja külm väljas. Seda ülesannet on valmis täitma väga erinevad materjalid. Et nende positiivsed omadused säiliksid pikka aega ning sul oleks võimalik ilma remondita võimalikult kaua läbi ajada, tuleb seinte püstitamisel järgida kindlaid töövõtteid ning kasutada kvaliteetseid materjale, mis meie teenuste puhul kuuluvad n-ö standardvarustusse.

  • VUNDAMENDIEHITUS

   Olgu tegemist elu- või ärihoonega, eramaja või pilvelõhkujaga, vundament peab olema korralik. Seetõttu on vundamendi rajamisel väga oluline kinni pidada kõikidest ehitusnõuetest ja kasutada üksnes kvaliteetseid materjale. Ainult siis võid kindel olla, et sellele vundamendile ehitatud maja säilib aastakümneid.

  • KATUSETÖÖD

   Et katus saaks kvaliteetne, peab see olema ehitatud kvaliteetsetest materjalidest, targa lahenduse põhjal ja oma ala spetsialistide poolt. Katusetöid on võimalik teha erinevas mahus ning erinevaid lahendusi kasutades. Kui avanenud menüüst sobivat katusetööd ei leidnud, võta meiega ühendust.

  • VIIMISTLUSTÖÖD

   Kui majal seinad püsti, katus peal ja elektrijuhtmestik paigas, võib viimistlustööde peale mõtlema hakata. Viimistlustööde järjekord käib ikka ülevalt alla ehk siis kõigepealt laed, siis seinad ja põrand. Viimistlustööde lõppedes saad oma majja või renoveeritud ruumidesse sisse kolida.

  • ELEMENTMAJAD

   Elementmajade projekteerimine on väga paindlik ja paigaldamine kiire. Kvaliteedi tagamiseks on elementmajade tootjad sertifitseerinud oma tegevuse, mis tähendab tellijale teadmist, et iga element vastab kõikidele kehtestatud standarditele ning tagab maja muretu kasutamise pikkadeks aastateks.

  • MUUD TEENUSED

   Soovime sulle abiks olla kõikide maja ehitamise või renoveerimisega kaasnevate tööde tegemisel. Vaata, milliseid teenuseid me pakume.

  • KOMMUNIKATSIOONIDE RAJAMINE

   Kommunikatsioonide rajamine usalda spetsialistide hoolde. Oma tulevase kodu ühendamine olemasolevasse elektri-, kanalisatsiooni- ja veevõrku eeldab tegijalt spetsiaalsete kutsetunnistuse olemasolu, rääkimata töövahenditest ja ohutusnõuete järgimisest.

© Copyright 2019 OÜ Viispluss Ehitus