Põranda renoveerimine Viljandimaal

Viimistlustööd on puhas rõõm

Kui majal seinad püsti, katus peal ja elektrijuhtmestik paigas, võib viimistlustööde peale mõtlema hakata. Viimistlustööde järjekord käib ikka ülevalt alla ehk siis kõigepealt laed, siis seinad ja põrand. Viimistlustööde lõppedes saad oma majja või renoveeritud ruumidesse sisse kolida.

Kipsitööd on keerulisemad, kui kõrvalt vaadates paistab
Nagu iga oskuse puhul, nii peab ka kipsitööd päris pikka aega harjutama, enne kui see perfektselt õnnestuma hakkab. Kipsitööde puhul on äärmiselt oluline ette valmistada pind või konstruktsioon, mille külge kipsplaat kinnituma hakkab. Karkassi paigaldus määrab kipsitööde kvaliteedi.

Kasutame oma töös ühtviisi edukalt nii metall- kui puitkarkassi. Milline lahendus sinu majale kõige paremini sobib, selle saame üheskoos üle vaadata.

Maalritööd annavad ruumidele viimase lihvi
Kuna kõik pinnad vajavad parema nakke saavutamiseks erinevaid ettevalmistustöid ja materjale, siis tuleb enne maalritööde alustamist pindade iseloom selgeks teha. Nii näiteks tuleb mõnda pinda liivapaberiga karestada, teist tasanduspahtli abil siledamaks saada, kolmandat lihtsalt tolmust ja liivateradest puhastada.

Kui pinnad on ettevalmistatud, saame alustada krohvimise või pahteldamisega ja ikka nii, et jämedateralistest peenemateraliste segude suunas. Vajadusel kasutame välisnurkade tugevdamiseks metallnurki. Sisenurkades lähevad käiku paberteibid, paber-metallteibid, paber-plastikteibid, TESA-võrkteibid ja ülevärvitavad akrüülmassid.

Kui pinnad siledad, võime asuda värvimise ja tapeetimise kallale.

Plaatimistööd tagavad kõrge kulumiskindluse
Majas on mitmeid ruume, mida kasutatakse eriti intensiivselt ning seetõttu peab nende viimistlusmaterjalidele erilist tähelepanu pöörama.

Esikusse toovad välisjalanõud niiskust, pori ja liivaterasid, mis talla alla sattudes põrandapinda kahjustada võivad. Vannitubades ja köögis on samuti rohkem askeldamist ning sealgi satub vett sageli põrandale. Just seetõttu kasutatakse nende ruumide viimistlemisel sageli keraamilisi plaate. Neid on lihtne puhastada ning need peavad edukalt vastu ka kõige ekstreemsematele kasutustingimustele.

Kui soovid mõne pinna ära plaatida, oleme sulle meelsasti abiks.

Põrandakatete paigaldus telli ettevõttelt, kes ka pinna ette valmistab
Põrandakatte paigaldus on kvaliteetsete materjalide kasutamise puhul puhas rõõm, KUI aluspind on korralikult ette valmistatud. Kui põranda valab näiteks ettevõte, kes on põranda paneku hetkeks objektilt ammu kadunud, siis on väga keeruline hakata neilt mõne kõrgema kühmu likvideerimist nõudma. Betoonpõranda puhul on see päris suur töö, mis eeldab suuremat lihvimist ja tolmutamist ning vajadusel ka tasandusegu valamist.

Kui põrand on ette valmistatud eeskujulikult, siis võib asuda mis tahes põrandakattematerjali paigalduse juurde. Ka Viispluss Ehitus on valmis sinu põranda katma laudparketi, laminaatparketi, rull- või plaatvaiba, kork- või kummikatte, PVC või linoleumiga.

Põrandakatte paigaldus lõppeb alati põrandaliistude paigaldamisega, mis kaitsevad seinu tolmuimeja otsiku ja põrandalapi hävitava mõju eest ning annavad põrandale viimase lihvi.

Võta ühendust ja mõtleme asja täpseks.

Akende ja uste paigalduse kvaliteedist sõltub väga palju
Isegi siis, kui oled oma kodule tellinud kolme- või neljakihilised pakettaknad, mille pakettide vahel argoontäide ning sise- ja välisküljel selektiivkile ning mille soojusjuhtivustegur minimaalne, ei aita see sul küttearveid kontrolli all hoida, kui need aknad on kehvasti ette pandud. Sama lugu on ka välisuksega.

Seepärast soovitame sul akende ja uste paigaldus tellida oma ala spetsialistidelt, kes kasutavad õigeid töövõtteid ja materjale. Kes teevad oma tööd nii nagu teeksid endale. Nagu näiteks Viispluss Ehituse mehed.

Pärast köögimööbli paigaldamist võib sisse kolima hakata
Köögimööbel on sageli see maasikas, mille kinnisvaraarendajad oma kallimatele või ka pisut kauemaks müüki jäänud objektidele kaasa annavad. Põhjuseks on asjaolu, et sisenedes köögimööbliga varustatud ruumi, hakkab inimese aju kuidagi teistmoodi tööle ning asub automaatselt ruumist otsima ja ka leidma lõhnu, mida seal veel kuidagi olla ei saa.

Kui oleme sinu majaehitusega nii kaugele jõudnud, et võib sissekolimise peale mõtlema hakata, siis esimese hooga võiks ikka köögi paika saada. Oleme sellegi töö puhul sulle meeleldi abiks. Pikaajaline koostöö Eesti juhtivate köögitootjatega annab meile võimaluse pakkuda sulle väga hea hinna-kvaliteedi suhtega kööke koos tehinikaga või ilma. Täpselt nii nagu sina tahad.

Lisainformatsioon: 5623 0350, Kalmer Kasela

© Copyright 2019 OÜ Viispluss Ehitus